Recenzie o Depanten

 • Monika
  Keď som si raz poranil členok, lekári mi povedali, že liečba bude dlhá. Mal som ale šťastie, že som si kúpil Depanten a hneď prvý týždeň sa mi členok zotavil, bolesti zmizli, normálne chodím, bol som vybitý. Teraz ho používa celá naša rodina: pomáha proti bolestiam chrbta a kĺbov.
  Depanten
 • František
  Depanten mi veľmi pomohol pri zranení kolena po tréningu. Opuchlo mi koleno, veľmi ma bolelo, takmer som nemohol hýbať nohou. Vďaka pomoci Depanten som sa po 4 dňoch vrátil do práce a už od prvého dňa používania som mohol chodiť.
  Depanten
 • Ladislav
  Veľmi ma bolel chrbát, život mi zničila osteochondróza, čo je v mojom veku veľmi bežné. Moja žena našla Depanten na internete. Toto bola moja spása: predtým som bol vždy zhrbený a takmer som sa nemohol hýbať, ale teraz je so mnou všetko v poriadku. A čo je najdôležitejšie, bolesti chrbta sú preč.
  Depanten
 • Alžbeta
  Kĺby na lakťoch a zápästiach ma začali bolieť počas tehotenstva a neprestali ani po pôrode. S malým dieťaťom a boľavými rukami sa žiť nedá! Každá mama vám to povie. Skúšal som rôzne spôsoby, ale nič nepomáhalo. Našiel som Depanten a po 3 týždňoch môžem bezpečne robiť všetky domáce práce. Som spokojný!
  Depanten
 • Katarína
  Na strednej škole bola diagnostikovaná osteochondróza. Odvtedy sa bojím. S tou strašnou bolesťou nič nenarobím - pochopia to len tí, čo to vydržali. Vyskúšal som všetky druhy ľudových metód, neskôr som sa o géli Depanten dozvedel od priateľov a rozhodol som sa ho kúpiť. Používam ho už 2 mesiace a bolesť kĺbov nepoznám.
  Depanten
Užívateľské hodnotenie Depanten
4.6
30